Úvod

Vítejte na stránkách Central Europe Holding, a.s.

Představenstvo společnosti svolává řádnou valnou hromadu...

INVESTUJEME VOLNÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY DO NEMOVITOSTÍ. NABÍDNĚTE NÁM SVOJI NEMOVITOST!

HLEDÁTE NÁJEM BYTU, KANCELÁŘE, RESTAURACE, UBYTOVNY? KONTAKTUJTE NÁS!

NABÍZÍME PORADENSKOU A KONZULTAČNÍ ČINNOST V OBLASTI REALITNÍHO TRHU!

Jsme akciovou společností disponující bohatými zkušenostmi, silným zázemím a kapitálem. Do nemovitostí investujeme od roku 1996. Úzce spolupracujeme se společnostmi z realitního prostředí, ochrany životního prostředí, stavebních činností, Ministerstvem pro místní rozvoj, Asociací pro rozvoj trhu nemovitostí, médii. Vedle obchodních činností se také věnujeme přednáškové, konzultační a publikační práci.

Do svého vlastnictví kupujeme bytové domy, administrativní budovy i pozemky pro realizaci dlouhodobého uložení našich finančních prostředků. Máme zkušený a dynamický tým pracovníků.

Jsme investiční firma, do nemovitostí přímo investujeme a provozujeme je. Můžeme nabídnout konzultační a poradenskou činnost v realitní oblasti. Neděláme zprostředkovatelskou činnost.

Základní kapitál společnosti je 100.000.000,- Kč. Společnost dlouhodobě vykazuje kladný hospodářský výsledek a je řádně auditována.

Na těchto stránkách naleznete informace o společnosti Central Europe Holding, a.s. a našich investičních záměrech.

*GDPR

Vážení, zde Vás informujeme, jak naše společnost v souvislosti s výkonem podnikatelské činnosti zpracovává Vaše osobní údaje. 

Rychlý kontakt

Pražská pobočka
Ondříčkova 2416/42
130 00 Praha 3

Telefon:         224 232 660

Email:            ceh@ceh.cz

CEH v médiích

Odkazy na rozhovory a vystoupení.