Úvod

Vítejte na stránkách Central Europe Holding, a.s.

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME K PRODEJI BYTY V DOMĚ PATOČKOVA 47 více zde

INVESTUJEME VOLNÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY DO NEMOVITOSTÍ. NABÍDNĚTE NÁM SVOJI NEMOVITOST!

HLEDÁTE NÁJEM BYTU, KANCELÁŘE, RESTAURACE, UBYTOVNY? KONTAKTUJTE NÁS!

NABÍZÍME PORADENSKOU A KONZULTAČNÍ ČINNOST V OBLASTI REALITNÍHO TRHU!

Jsme akciovou společností disponující bohatými zkušenostmi, silným zázemím a kapitálem. Do nemovitostí investujeme od roku 1996. Úzce spolupracujeme se společnostmi z realitního prostředí, ochrany životního prostředí, stavebních činností, Ministerstvem pro místní rozvoj, Asociací pro rozvoj trhu nemovitostí, médii. Vedle obchodních činností se také věnujeme přednáškové, konzultační a publikační práci.

Do svého vlastnictví kupujeme bytové domy, administrativní budovy i pozemky pro realizaci dlouhodobého uložení našich finančních prostředků. Máme zkušený a dynamický tým pracovníků.

Jsme investiční firma, do nemovitostí přímo investujeme a provozujeme je. Můžeme nabídnout konzultační a poradenskou činnost v realitní oblasti. Neděláme zprostředkovatelskou činnost.

Základní kapitál společnosti je 100.000.000,- Kč. Společnost dlouhodobě vykazuje kladný hospodářský výsledek a je řádně auditována.

Na těchto stránkách naleznete informace o společnosti Central Europe Holding, a.s. a našich investičních záměrech.

*GDPR

Vážení, zde Vás informujeme, jak naše společnost v souvislosti s výkonem podnikatelské činnosti zpracovává Vaše osobní údaje. 

Rychlý kontakt

Pražská pobočka
Ondříčkova 2416/42
130 00 Praha 3

Telefon:         224 232 660

Email:            ceh@ceh.cz

CEH v médiích

Odkazy na rozhovory a vystoupení.